Rekreační zařízení Vyhlídka

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Češkovice 158, Blansko 67801

Rekreační zařízení Vyhlídka sídlí v nádherné krajině Moravského krasu v oblasti Češkovice, 2 kilometry nad městem Blanskem, v jednom z nejkrásnějších míst Jižní Moravy. Zařízení poskytuje levné a klidné ubytování turistům, rodinám s dětmi i různým skupinám ve 2 - 6 lůžkových pokojích s balkonem nebo terasou. Pro pořádání konferencí, firemních prezentací, školení, firemních či rodinných oslav a svateb poslouží konferenční sál s barem s 95 místy, jídelna pro 70 osob, salónek pro 30 osob a rozlehlá centrální hala až pro 150 osob. Řidiči mohou zaparkovat svůj vůz na parkovišti u objektu.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Rekreační zařízení Vyhlídka On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
1 lůžkový pokoj
2 lůžkový pokoj
Apartmán 1 + 1 lůžkový
3 lůžkový pokoj
4 lůžkový pokoj
Apartmán 2 + 2 lůžkový
Apartmán 2 + 3 lůžkový
Apartmán 2 + 4 lůžkový

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Rekreační zařízení Vyhlídka Pokoje

Rekreační zařízení nabízí pohodlné ubytování v 2 - 6 lůžkových pokojích s balkonem nebo terasou. Pokoje nabízejí krásný výhled do okolní zalesněné krajiny a na rybník. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Dále disponují pohodlným nábytkem a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu.

V konferenční místnosti je k dispozici počítačový koutek, data projektor, projekční plátno, vizualizér, televize se satelitním příjmem, DVD, video, CD i přehrávač.
Domácí mazlíček může být ubytován po domluvě, za poplatek.


Rekreační zařízení Vyhlídka Gastronomie

Snídani si můžete vybrat ze dvou nabídek, a to buď snídani základní či snídani formou bufetových stolů. Těšit se můžete také na českou i zahraniční kuchyni. Vstřícný personál připraví stravu i pro alergiky, slavnostní menu, raut, rožnění selete i grilování.

Rekreační zařízení Vyhlídka Recepce

od 6h do 22h


Čas příjezdu: od 15:00

Čas odjezdu: do 10:00

Rekreační zařízení Vyhlídka Dostupnost

Jak se k nám dostanete


Pokud se rozhodnete jít na Vyhlídku z Blanska pěšky, čeká Vás hezká, ale také mírně náročná procházka, protože půjdete téměř celou cestu do kopce (z blanenského náměstí Republiky jsou to přibližně 3 km).


Další možnost představuje cesta autobusem. Zde je nejvhodnější využít služeb městské linky Češkovice – Sever, která Vás doveze až téměř k Vyhlídce - zastávky Češkovice. Některé spoje jedou pouze do zastávky Obůrka, což je obec ležící asi 1 km (10 minut chůze) nad Vyhlídkou.

Rekreační zařízení Vyhlídka Okolí

V rozlehlém přírodním areálu jsou k dispozici 2 víceúčelová hřiště, basketbalový plácek, velké dětské hřiště, teepee, přírodní rybník a amfiteátr s ohništěm. V těsné blízkosti Vyhlídky se nachází také Wellness centrum. V okolí jistě stojí za návštěvu Dřevěný kostelík v Blansku, zámek Blansko, propast Macocha, Větrný mlýn Rudice, Punkevní jeskyně a mnoho dalších zajímavých míst.

Rekreační zařízení Vyhlídka Další informace

Relaxace


V těsné blízkosti Vyhlídky se nachází Wellness centrum - velký venkovní přihřívaný bazén se slanou vodou a vodními atrakcemi, vnitřní bazén se slanou vodou a protiproudem, finská a parní sauna, solární louka, masáže. Sleva pro naše hosty 25%!!!


Vstřícný a ochotný personál Rekreačního zařízení VYHLÍDKA je připraven splnit Vaše přání.

Rekreační zařízení Vyhlídka

Češkovice 158, Blansko
Zobrazit celou mapu